p.bimkiewicz@bw-adwokaci.pl  m.wozniak@bw-adwokaci.pl
509-740-712  535-107-090

O NAS

NASZ ZESPÓŁ

Piotr Bimkiewicz
Adwokat
Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie podatkowym i szeroko pojętym prawie gospodarczym oraz karnym gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z odpowiedzialnością przedsiębiorców bądź organów spółek za ich zobowiązania.

Prowadzi szereg postępowań karnych i cywilnych. Doświadczenie zdobywał zarówno w renomowanych kancelariach prawnych oraz działach doradztwa podatkowego z tzw. Wielkiej Czwórki, jak i w niewielkich kancelariach adwokackich, w których doradzał dużym podmiotom gospodarczym oraz reprezentował klientów w sprawach karnych, cywilnych (w tym rozwodowych) oraz wielomilionowych sporach gospodarczych.

Jest częstym gościem Polskiego Radia, na falach którego na bieżąco komentuje zmiany zachodzące w przepisach prawnych.

Maciej Woźniak
Adwokat
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Ukończył także studia podyplomowe dotyczące Zapobiegania Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu na Uniwersytecie Warszawskim.
Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zdobywał pracując dla instytucji rynku finansowego i kapitałowego oraz jako prawnik w kancelarii adwokackiej. Specjalizuje się w szczególności w prawie spółek, cywilnym, karnym skarbowym i karnym gospodarczym. Prowadzi postępowania administracyjne, sądowo-administracyjne, cywilne oraz karne.