p.bimkiewicz@bw-adwokaci.pl  m.wozniak@bw-adwokaci.pl
509-740-712  535-107-090

Kancelaria Adwokacka

Jesteśmy młodzi, dynamiczni i otwarci na nowe rozwiązania, co czyni nas pewnym partnerem w trudnych sytuacjach. Dzięki świeżości umysłu, znajdujemy wyszukane rozwiązania Twoich problemów. Nie stosujemy szablonów. Zadzwoń do nas, a na pewno znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów.

Prawo Spółek

Posiadamy doświadczenie w zakładaniu nowych podmiotów gospodarczych, poczynając od małych jednoosobowych działalności gospodarczych, a kończąc na spółkach kapitałowych, tj. spółce z ograniczoną odpowiedzialności i spółce akcyjnej.

Postępowania Sądowe

Mamy doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych spraw karnych, a także spraw z obszaru prawa rodzinnego i opiekuńczego (sprawy rozwodowe, opieka nad dziećmi).

Prawo Podatkowe

Pomimo tego, że nie boimy się wyzwań, naszym celem jest zminimalizowanie ryzyka ponoszonego przez naszych klientów. W zakresie praktyki podatkowej: dokonujemy audytów podatkowych, sporządzamy wnioski o wydanie interpretacji indywidualnych…

Prawo Karne Gospodarcze

Dzięki stałej współpracy z biurem księgowym, możemy na bieżąco analizować dokumenty księgowe, które zostały zakwestionowane przez organy kontroli, bądź organy ścigania już na etapie postępowania przygotowawczego.

Prawo Zamówień Publicznych

W ramach powyższej praktyki zajmujemy się: weryfikacją dokumentacji postępowania, opracowaniem dokumentów niezbędnych do prawidłowego przebiegu postępowania.

Prawo Nieruchomości

Opiniujemy plany zagospodarowania nieruchomości zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz innymi ustawami.

Kontakt do nas

509-740-712 lub 535-107-090

Aktualności

Czytaj więcej...